Dodany: 2014-06-23 11:06:51

 

Kompetencje tłumaczy Jakie kompetencje posiada przedstawiciel branży jaką jest tłumaczenie? Jakie kompetencje ma biuro tłumaczeń? Kompetencje to przede wszystkim wiedza wszystkich członków miejsc jak biuro tłumaczeń, ale i umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyce.

 

Z niemal każdego punktu widzenia – lepiej, kiedy okazuje się, że członek naszego zespołu tworzącego biuro tłumaczeń ma wysokie kompetencje. Co to dokładnie w przypadku tej branży? Przede wszystkim umiejętność szybkiej, ale dokładnej pracy. Okazuje się, że właśnie szybkości analizowania i wykonywania poleceń najczęściej brakuje osobom, które zajmują stanowiska związane z tym, czym jest tłumaczenie.

 

Biuro tłumaczeń oczekuje więc również od młodych ludzi, którzy przyjmują się do pracy tłumacza, by spełniali listę kompetencji, koniecznych do dobrego wykonywania zadań, które zleca się w ramach tego, czym jest właśnie zajęcie tłumacza. Kompetencje tłumaczy sprawdza się już na wstępie przy rozmowie kwalifikacyjnej, która ujawnia jakie są możliwości danej osoby oraz jak potrafi ona je wykorzystać w pracy z klientami i dla dobra biura..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kompetencje tłumaczy
Nick: